بلوتوث (۲۰۶)

bluetooth

سیستم بلوتوث ارتباط بدون سیم و ایمنی را با تلفن یا تبلت هوشمند برقرار میکند. بلوتوث این دستگاه گوشی تلفن هوشمند شما را به سیستم صوتی خودرو ملحق میکند. این دستگاه از بلوتوث با ورژن 1.7 بهره میبرد که ارتباط با کیفیت بالا را براي شما تضمین میکند. از سیستم بلوتوث میتوانید در موارد زیر استفاده نمایید:

CARKIT .1

Bluetooth Ready .2

برقراري تماس

وقتی بلوتوث گوشی تلفن همراه روشن باشد، دستگاه میتواند آن را به صورت اتوماتیک شناسایی کند. پس از اتصال در صورت دریافت تماس میتوانید بصورت اتوماتیک به آن پاسخ دهید. شماره گیر بزرگ بر روي تصویر به شما کمک میکند به راحتی شماره مورد نظر خود را شماره گیري کنید. هنگام برقراري تماس، از بلندگوهاي خودرو صدا را شنیده و با میکروفن حساسی که روي پنل جلویی دستگاه قرار دارد صداي شما دریافت و ارسال میشود. پس از اتمام مکالمه، پخش موسیقی به حالت قبل از تماس باز میگردد.

دفترچه تلفن

هنگام اتصال دستگاه به گوشی تلفن همراه، دفترچه تلفن شما در داخل دستگاه قابل دسترس است. به تمامی شماره ها و اطلاعات اشخاصی که در گوشی تلفن همراه شما ثبت شده دسترسی دارید. امکان جستجو براي یافتن شخص یا شماره تلفن وجود دارد.

لیست تماس ها

هنگام اتصال دستگاه به گوشی تلفن همراه، لیست تماس ها در داخل دستگاه قابل دسترس است. لیست آخرین تماس هاي گرفته شده، آخرین تماس هاي پاسخ داده شده و نشده بصورت مجزا نمایش داده میشود و قابلیت تماس مجدد وجود دارد.

P12

اتصال جهت پخش صوتی

هر وسیله پخش موسیقی مجهز به سیستم بلوتوث را میتوانید به دستگاه متصل نمائید و از شنیدن صداي آن لذت ببرید

P13

موسیقی

هنگام اتصال به دستگاه خارجی با بلوتوث میتوانید موسیقی خود را از روي دستگاه خارجی پخش و از سیستم صوتی داخل خودرو به آن گوش دهید. همچنین امکان کنترل پخش از روي صفحه لمسی دستگاه وجود دارد.

P14