خروجی ساب ووفر (۲۰۶)

rms

چهار خروجی 25 وات، سیستم صوتی خودرو شما را متحول کرده و صداي دلپذیري را براي شما ایجاد میکند. 25 وات RMS صدایی با کیفیت و قوي براي بلندگوهاي خودرو شما بوجود می آورد. از هرگونه بلندگوهاي خودرویی که استفاده میکنید، دستگاه با آن هماهنگ است.

P24

خروجی حرفه اي براي اتصال به آمپلی فایر

سه سري خروجی Preout شامل دو خروجی براي بلندگوهاي جلو، دو خروجی براي بلندگوهاي عقب و دو خروجی ساب ووفر امکان اتصال دستگاه را به انواع آمپلی فایر هاي موجود در بازار فراهم میکند.

P25

خروجی تصویر براي مانیتورهاي پشت صندلی

دو خروجی تصویر به شما امکان انتقال تصویر به نمایشگرهاي نصب شده در پشت صندلی هاي جلو را میدهد. هنگام رانندگی شما، سرنشینان خودرو میتوانند با تماشاي فایل هاي تصویري از سفر لذت بیشتري ببرند و خستگی کمتري احساس کنند.

P26

قطعات الکترونیکی اورجینال و مخصوص سیستم هاي صوتی و تصویري

در ساخت این دستگاه از بهترین نوع قطعات الکترونیکی استفاده شده تا کیفیت مطلوب صدا و تصویر را همراه با عمر کارکرد بالا براي شما تضمین نماید. مهندسین ما در مراحل طراحی این محصول تمام سعی خود را بکار برده اند تا از قطعات مخصوص سیستم هاي صوتی و تصویري شناخته شده در جهان استفاده نمایند. تست صدا و تصویر در تمامی مراحل طراحی انجام شده تا حداکثر توانایی در سیستم وجود داشته باشد.

P27

سیستم ضد سرقت

این دستگاه مجهز به سیستم ضد سرقت با پسورد 6 رقمی میباشد که به دلخواه قابل تغییر است. در صورت دزدیده شدن، بدون داشتن کد دستگاه، استفاده از آن غیر ممکن بوده و جهت ریست کد دسترسی، نیاز به تعویض سخت افزار دستگاه میباشد.

P28