صفحه نمایش لمسی (۲۰۶)

tuchscreen

صفحه نمایشگر 6.2 اینچی قابلیت دسترسی و کنترل تمامی امکانات را به شما میدهد. به راحتی در نقشه جستجو، مشخصات موسیقی را مشاهده و فیلم و تصویر مورد علاقه خود را تماشا کنید. میزان نور زمینه را نیز میتوانید براحتی کنترل کنید (صفحه 23) و حتی در صورت عدم نیاز آن را به طور کامل خاموش کنید تا هنگام رانندگی نور صفحه باعث خستگی چشم نگردد.

صفحه نمایشگر رنگی با کیفیت HD

صفحه نمایشگر 6.2 اینچی رنگی با وضوح و کیفیت بالا، ظاهر داشبورد شما را متحول میکند. تصویر زمینه رنگی (با قابلیت تغییر به صورت دلخواه – صفحه 23) امکان تنوع در فضاي داخل خودرو شما بوجود آورده و اجازه میدهدآن را به سلیقه شخصی خود تغییر دهید. تصاویر رنگی موجب میشود در طول رانندگی، احساس خوش و راحتی از عملکرد سیستم صوتی داشته باشید. تماشاي شبکه هاي تلویزیون و فایل هاي تصویري براي سرنشینان خودرو لحظات پر نشاطی فراهم میکند. رابط گرافیکی محتواي قدرتمندي را در عین سادگی به شما ارائه میدهد.

P01

تصویر با نسبت 16 به 9 (عریض)

همراه با تکنولوژي هاي جدید پنل تصویري با نسبت 16:9 ایده آل براي نمایش فایل هاي تصویري با کیفیت HD میباشد. صفحات با نسبت 16:9 چند سالی است که جایگزین سیستم هاي نمایشی با نسبت 4:3 شده. این نسبت، نمایی عریض به دست میدهد که در بسیاري از فیلم ها و ویدئو کلیپ ها و دستگاه هاي ثبت تصویر از آن استفاده میشود.

P02

صفحه لمسی حساس

صفحه تمام لمسی دستگاه قابلیت هاي کاربردي آن را دو چندان کرده و تمامی امکانات دستگاه را با لمس آیکون هاي مجازي در اختیار شما قرار میدهد. در داخل نقشه رهیاب با لمس آن به جستجو بپردازید یا هنگام دیدن ویدئو یا شنیدن موسیقی کنترل آن را بدست بگیرید. رابط گرافیکی و صفحه لمسی امکانات فراوانی را در عین سادگی به شما ارائه میکند.

P03

نمایشگر چند زبانه براي منو ها و تگ هاي ID3 فایل هاي صوتی

نمایش تمامی متون منوها به 7 زبان زنده دنیا و مهم تر از همه آنها ”فارسی“، کاربري دستگاه را راحت، آسان و دوستار کاربر کرده است. همچنین این دستگاه قابلیت نمایش مشخصات فایل هاي صوتی (MP3 ID3 TAG)، مانند نام خواننده، نام آهنگ، آهنگساز و … را در زبان هاي مختلف داراست

در انتهاي هر فایل صوتی MP3 فضایی وجود دارد به نام ID3 Tag که اطلاعات مربوط به آن فایل از قبیل نام خواننده، نام آلبوم، نام آهنگ، سال انتشار، آهنگساز و … را میتوان در آن ذخیره نمود. معمولا این اطلاعات در فایل صوتی هنگام ساخت یا انتشار آن قرار میگیرد ولی شما هم میتوانید این اطلاعات را ویرایش کنید. نرم افزاري به نام MP3 TAG که بصورت رایگان در دسترس است، میتواند این اطلاعات را ویرایش نماید. براي دانلود این نرم افزار به آدرس زیر مراجعه نمائید:

www.mp3tag.de/en

P04