پخش فایل‌های صوتی و تصویری (۲۰۶)

multiformat

میتوانید انواع حافظه هاي جانبی با پورت USB و انواع MP3 Player ها را به دستگاه متصل کنید. تلفن هاي همراه با سیستم عامل اندروید را بر روي حالت Mount Device قرار داده و به دستگاه متصل کنید تا محتویات آن بر روي دستگاه قابل دسترس باشد. همچنین در این مدت دستگاه شما شارژ نیز خواهد شد (مخصوص مولتی مدیا رانا). پورت USB دستگاه بر روي پنل پشتی قرار داشته و با کابل USB موجود در بسته بندي میتوانید USB خود را در داخل داشبورد یا روبروي دنده متصل نمائید. دستگاه فایل هاي شما را دسته بندي کرده و مانند کامپیوتر بصورت شاخه اي از پوشه ها به نمایش در می آورد. این کار دسترسی به فایل مورد نظر را بسیار ساده مینماید.

P05

پورت حافظه Micro SD

دستگاه از حافظه هاي Micro SD پشتیبانی میکند. تمامی امکانات موجود در منوي USB در منوي SD نیز وجود دارد. میتوانید از این حافظه به عنوان حافظه ثابت دستگاه براي نگهداري فایل هاي صوتی و تصویري خود استفاده کنید یا اگر حافظه مربوط به دستگاه دیگر شما مانند انواع دوربین هاي فیلم و عکس برداري یا پخش کننده هاي صوتی یا تصویري است با اتصال آن به دستگاه به فایل هاي خود دسترسی داشته و آنها را پخش کنید. پورت مورد نظر بر روي پنل جلویی دستگاه قرار داشته و در هر زمان به آن دسترسی دارید.

P06
P07

پشتیبانی از تعداد بسیاري از فرمت هاي تصویري

این دستگاه نسبت به دستگاه هاي مشابه از تعداد بیشتري از فرمت هاي تصویري پشتیبانی میکند. انواع فایل هاي تصویري خود را به حافظه USB یا SD انتقال داده و از دیدن و شنیدن آن در خودرو خود لذت ببرید. برنامه هاي تلویزیون که با دستگاه گیرنده دیجیتال خود ضبط کرده اید را در خودرو ببینید و بشنوید.

P08
P09

ورودي صدا و تصویر (کامپوننت پنل پشتی)

میتوانید هر گونه دستگاه تولید کننده صدا و تصویر را به دستگاه از طریق پنل پشتی متصل نمائید. گیرنده آنالوگ یا دیجیتال تلویزیون، دستگاه پخش DVD و DVBT ،CD را میتوانید به این ورودي متصل نمائید.

P10
P11

اکولایزر

دستگاه داراي تنظیمات صوتی کاملاً پیشرفته اي بوده و امکان تنظیم تمام پارامترهاي پخش صدا را در اختیار شما قرار میدهد. میتوانید تنظیمات را به صورت دلخواه یا به صورت از پیش تعریف شده (Default) انجام دهید. دکمه تنظیمات صدا (Audio) در پایین تمامی منوهاي پخش وجود داشته و با لمس آن منوي تصویر زیر نمایش داده میشود.

P16
P15

اکولایزر پیشرفته

در منوي اکولایزر پیشرفته شما میتوانید شدت صداي تولید شده را در 12 باند فرکانسی مختلف تغییر دهید. تنظیم صوت در 12 باند فرکانسی به شما اجازه میدهد تا کیفیت صداي خروجی دستگاه را آنطور که میخواهید تغییر دهید. با کشیدن انگشت خود بر روي صفحه لمسی، منحنی اکولایزر را تغییر دهید. همچنین شدت صداي پایه را میتوانید بین صفر تا 10 دسی بل تغییر دهید.

P17
P18